Наставникът на Литекс Живко Желев даде мнението си след загубата

...

Желев: Всеки мач губим с един гол, отиваме в Благоевград да вземем нещо

Наставникът на Литекс Живко Желев даде мнението си след загубата с 1:2 от Кариана (Ерден) в последния мач от 11-ия кръг на Втора лига.

" За следващ път направихме неточности, за жалост Кариана се възползва. Не знам на какво да отдам тия неточности, най-вероятно на младостта. От две статитични положения ни вкараха два гола, дузпата повлия, за мое страдание двете смени, които направих, хората не се включиха добре. Не се вдигнахме след изравняването, в противен случай - нищо не се промени. Питате ме какво се обърка, давам отговор ви, няма да разясня какво и що. Първото полувреме доминирахме, за жалост нямахме положения. Второто полувреме вкарахме гол, не затворихме мача. Миналата година го правихме, вкарахме втори и трети гол. Това ни е положението, би трябвало повече централизация, с цел да печелим точки. Щом сме изгубили, за позитиви ще приказваме в съблекалнята. Вложиха се, тичахме, подавахме си, само че това не ни стигна. Едната загуба от четирите е за Купата на България, всички загуби са с един гол разлика, липса на опит. Играем мач за мач, гледаме всеки мач да подобряваме нещата, които са ни куцали във втория. Срещу Пирин излизаме да вземем нещо ", сподели някогашният бранител. Втора лига 11 кръг, вторник 27 октомври  Литекс 1:2краен резулат  Кариана (Ерден)