Наставникът на Левски Петър Хубчев бе разочарован от изпуснатата победа

...

Хубчев: Не съм давал указания да се прибираме назад

Наставникът на Левски Петър Хубчев бе отчаян от изпуснатата победа на “сините” против ЦСКА-София. Специалистът обаче е на мнение, че равенството е по-скоро обективен резултат. Треньорът изясни, че не е давал директиви тимът да се прибира обратно след почивката.

“Разочарованието доминира сега. Все отново ми се коства, че равенството е справедливо, тъй като в основни моменти отстъпихме самодейността в средата на терена. Отпаднахме към края на мача, откакто имахме шанс да отбележим два гола при започване на мача. Всички момчета отидоха до края на това, което могат. Тактическите инструкции не са били да се прибираме след почивката, а тъкмо противоположното, само че по този начин се получи. Мъжки момчета са всички, тези които бяха контузени и влязоха единствено с една подготовка. Ние би трябвало да надграждаме във всяко отношение. Тези хора, които имаме би трябвало да стават по-добри”, сподели Хубчев. efbet Лига 8 кръг, неделя 1 септември  ЦСКА-София 2:2краен резулат  Левски