Наставникът на Левски Хулио Веласкес смята, че отборът му е

...
Наставникът на Левски Хулио Веласкес смята, че отборът му е
Коментари Харесай

Веласкес се ядоса: През пролетта ние сме най-добрият отбор, бъдете обективни

Наставникът на Левски Хулио Веласкес счита, че тимът му е щял да завоюва гостуването на Арда, в случай че отборът му е доиграл срещата в цялостен състав. Специалистът е на мнение, че тимът му е заслужавал триумфът и се ядоса на въпрос дали има спад в играта на “сините ”, като посочи обстоятелството, че през първите шест кръга напролет тимът му е с най-хубави индикатори.

“Не играхме с неизменност през целия мач. При естествена обстановка, мисля, че заслужаваме успеха при всички положения. Бяхме комбинация от разнообразни разновидности, само че когато играхме с топката прибързвахме. Развоят на срещата бе съдбоносен, когато останахме с човек по-малко. Една отбранителна неточност ни костваше успеха. При 11 на 11 щяхме да спечелим този мач. Това са обстоятелствата и би трябвало да ги приемем. В общи линии считам, че с 10 индивида не стояхме зле ”, стартира Веласкес.
 Левски не откри по какъв начин да превземе Родопите - Левски не откри по какъв начин да превземе Родопите - " сините " хиксове влязоха в серия
“Червеният картон на Охене във Варна бе част от играта, това няма нищо общо с дисциплината. Днес също няма подобен проблем с Джемили. От шест кръга съм отпред на тима и мисля, че сме най-хубавият тим в тях като точки. Мисля, че анализите, които вършиме, би трябвало да са справедливи. Това са обстоятелствата и ние сме тимът, който е най-хубав напролет. Мисля, че играем добре в мачовете и би трябвало да сме реалисти ”, сподели Веласкес.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР