Наставникът на ФК Царско село Велислав Вуцов остана доволен от

...

Вили Вуцов: Влизаме в баража като аутсайдер

Наставникът на ФК Царско село Велислав Вуцов остана удовлетворен от триумфа на отбора си с 2:1 над Черноморец (Балчик), само че разкритикува държанието на футболистите си през първото полувреме на срещата. Специалистът чака сложен бараж за влизане в Първа лига в четвъртък. Отборът на Вуцов ще се изправи против изгубилия от конфликта сред Етър и Дунав (Русе).

" Крив мач. Видяхте, че не играхме чак толкоз неприятно през второто полувреме. През първото полувреме имаше съмнение в личните ни сили. В хода на мача не вършим това, което упражняваме и желаеме. През второто полувреме се наложи да покачваме звук. Трябваше да бъдем по-агресивни и да не даваме късмет на съперника да диша. Оттам пристигнаха подобренията в офанзива. Адмирации за коренната смяна в играта на тима. Може би е имало икономисване на сили поради баража. Явно не сме в най-хубавото си положение. Загубите на личен терен потискат душeвността на тима. На мача в четвъртък сме новобранец, само че не постоянно любимецът побеждава. Очаквах, че ще играем бараж и желаех този мач да бъде подготовка за него. През второто полувреме експанзията и държанието на тима ми дава очаквания, че не сме обречени в баража. Излизаме 11 на 11 и би трябвало да си имаме вяра. Виждам, че имаме положителни футболисти и би трябвало да осъществяваме положителните благоприятни условия, предоставени ни от клуба ", разяснява Вуцов.
Втора лига 30 кръг, събота 19 май  ФК Царско село 2:1краен резулат  Черноморец (Балчик)