Наставникът на Берое Петър Хубчев обяви след равенството (1:1) с

...

Хубчев: Времето работи за нас, Берое трябва да оцелее като клуб

Наставникът на Берое Петър Хубчев разгласи след равенството (1:1) с Ботев (Пловдив), че тимът му е играл мощно 50-55 минути. След това се е върнал в отбрана и е позволил изравнителен гол. Въпреки това експертът е оптимист, че времето работи в интерес на заралии.

“Мисля, че 50-55 имнути играхме добре, бяхме нападателни в единоборствата, тактически стояхме добре. Времето работи за нас, защото първо физически не сме готови както би трябвало. Дойдоха хора, които бяхме принудени да вземем. След 55-ата минута автоматизирано започнахме да мислим за отбрана на резултата и постоянно се получава по този начин.

Трябва да се опитаме да вдигнем физическата подготовка.

Държа на думите си, с тази сделка съм пристигнал тук. Берое би трябвало да оцелее като клуб. Нещата малко по малко се случват. Следващите три-четири месеца ще са сериозни.

Мариани е посочил, че е добър футболист, само че не е играл от много време. Камара и Фуртадо са с проблеми. Тунгара също имаше проблеми ”, сподели Хубчев.