Наставникът на Арда Стамен Белчев обяви, че няма как отобрът

...

Белчев: Истината е, че ако не вкарваме голове, няма как да печелим

Наставникът на Арда Стамен Белчев разгласи, че няма по какъв начин отобрът му да печели победи в efbet Лига без да бележи попадения. “Мисля си, че през второто полувреме отстъпихме самодейността в средата на терена. Черно море бяха по-напористи. Губехме втора топка. Вкараха ни гол след корнер, второто попадение това, което направи нападателя, не би трябвало да се позволява. По-добро първо полувреме, а второто тотална доминация на Черно море. В никакъв случай казусът не е физическа подготовка.
 Черно море се оправи с Арда и показва упоритости за Европа Черно море се оправи с Арда и показва упоритости за Европа
Имахме и през първото, и през второто полувреме по едно състояние на Тонислав. Истината е, че в случай че не вкарваме голове, няма по какъв начин да печелим.

Когато не задържаме трайно топката, мъчно се случват нещата ”, сподели Белчев след провалянето с 0:2 от Черно море във Варна.