Наскоро една млада жена от шофьор се превърнала в истински

...
Наскоро една млада жена от шофьор се превърнала в истински
Коментари Харесай

Абсурд! Тръгваш по Северната тангента на София и влизаш в езеро

Наскоро една млада жена от водач се трансформирала в същински корабокрушенец. Елена Димитрова пътувала с дъщеричката си и не подозирала, че колата й ще замязя на кораб, хвърлил котва посред езеро.

„ Пътувах по Северната дъга на София, завих на табелка „ Кубратово”. Исках да отида при мои другари, само че се озовах по средата на малко езерце. Вече нямам кола”, описа пред NOVA Елена Димитрова - с 18 години стаж като водач.

Така в посока Кулата-Калотина се оказва, че модерният високскоростен двулентов път вместо да заведе пътуващите по него до софийското село, ги води в заблатен сектор.

По думите на дамата пътят е бил осветлен, само че в последния миг видяла вода пред себе си.

Наложило се да пристигна мъжът й да я издърпа с джип - цялата кола била смачкана. Операцията по изваждането била 4 часа.

Отбивката обаче не е затворена, нито има табела.

От АПИ обясниха, че построяването на тази права е отговорност на Столична община.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР