Реализираме програмите на британското правителство: Откровенията на руски депутат
Наскоро депутатът от Държавната дума Михаил Матвеев се убеди от личен опит, че в случай че Русия не реши казуса с мигрантите, то те ще решат „ казуса “ с руснаците. Имигранти от Централна Азия пробиха главата му с бутилка, когато се опита да успокои група разярени бандити.
В диалог с Юрий Пронко депутатът изясни кой пречи на Думата да одобри антимигрантски закони и какво би трябвало да се направи, с цел да спре безумието.
Юрий Пронко: Все още ли имате превръзка на главата си?
Михаил Матвеев: Онзи ден махнаха шевовете, тъй че се усещам добре.
- Как е Думата? След обидата, породена от думите на ръководителя на Следствения комитет Бастрикин, Народното събрание най-сетне стартира ли да преглежда законопроектите за миграцията?
„ Сега разбирам, че изказването му е изиграло позитивна роля. Оказва въздействие върху Народното събрание. Защото хората кипят: масата мигранти по улиците, дословното преселение на народите, внезапното повишаване на престъпността провокират у хората не просто безпокойствие, а съществено безпокойствие.
Дори ми се коства, че поради обстоятелството, че в този момент в специфичната военна интервенция не се водят дейни военни дейности, хората насочиха вниманието си към казуса с миграционната рецесия. И Бастрикин концентрира този проблем в на практика въпрос: ще извършите ли нещо или не?
Кой е отговорен
— Тоест ръководителят на Следствения комитет предизвика избрани дейности?
- Да. В телеграм канала на нашия представител Вячеслав Викторович Володин беше оповестен текст, в който се споделя, че Думата ще се заеме доста съществено с миграционните проблеми.
Освен това този пост се появи тъкмо в деня, когато предотвратявах закононарушение в Самара и бях атакуван от мръсни мигранти.
Постът на Володин може да се чете като безапелационен отговор на ръкавицата на Бастрикин, която той хвърли. И, несъмнено, на събитията, които се случиха с един от депутатите от Държавната дума.
Само за два дни имаше повече от два и половина милиона гледания и повече от осем хиляди гневни коментара, най-яростните. И доколкото разбирам, доста депутати в този момент получават този национален яд. Затова настроението в Думата се оказа доста мъчно. И доста мои сътрудници и управлението на Думата започнаха да се усещат доста неловко в тази обстановка.
Защото процесът на основаване на закони се състои от няколко елементи. Ако внесете законопроект по отношение на промени в Наказателния кодекс, тогава преди да го внесете, би трябвало да получите мнението на Върховния съд и държавното управление.
Ако вършиме промени в Административния кодекс, в Административния кодекс, първо би трябвало да получите мнение на държавното управление. Повечето законопроекти изискват мнението на държавното управление.
То изпраща негативни мнения по законопроекти, което е в основата на съответните комисии да кажат: добре, виждате ли, държавното управление тук, Министерство на вътрешните работи, Министерство на правораздаването, те са срещу. Така че евентуално към пет от моите законопроекти бяха отхвърлени.
— И след тези изводи към този момент не се връщат към сметките?
— Случва се, когато един законопроект бъде отритнат, само че по-късно същите групи депутати или техни сътрудници внасят едно и също нещо, единствено че с разнообразни думи.
Да вземем един ослепителен образец: тъкмо съгласно предлагането на Бастрикин, че е належащо да се приключи поданството за осъществяване на тежки и изключително тежки закононарушения. Внесох подобен законопроект.
Държавната дума го отхвърли. Имаше разгорещена полемика. Заместник Туров сподели, дано изчакаме, едвам неотдавна приехме институцията за преустановяване на поданството, към този момент има 62 члена, за какво да се разширяваме, дано работим. Отвърнах му, казвайки, става известно, че не са изнасилени задоволително хора, не са убити задоволително хора?
Като цяло законопроектът беше отритнат. След това група други депутати внесоха същото и законопроектът към този момент е в пакета. Сега Думата се оказва в обстановка, в която държи парещ кестен в ръцете си и просто е принудена да реагира на предложенията на Бастрикин.
— Допускате ли, че тези законопроекти по начинания на Бастрикин могат да бъдат отхвърлени?
— Признавам, само че това ще докара до още по-голяма миграционна рецесия. Тогава възмущението ще стартира да се излива оттатък Думата, върху държавното управление, президента.
Затова и аз пристигнах на срещата във вторник с тази превръзка и съответства, че таман се приема законопроект за миграцията, който беше създаден от Министерство на вътрешните работи. Закон за опростяване на процедурите за експулсиране. Подготвил съм още към 15 ремонти към него. Някои формулирах самичък, други бяха препоръчани от читатели на моя канал в Telegram.
И се случи по този начин, че Държавната дума трябваше да ги отхвърли. Защото породи тази типична обстановка: пристигна негативно умозаключение от държавното управление и комисията надлежно го отхвърли. Но каква атмосфера имаше в залата!
Затулин, който някои считат за „ гласа на миграционното лоби “, излезе на трибуната и стартира бодро да оповестява, че имаме ремонти към отхвърли. Поисках думата, с цел да рапортувам тези промени. Володин ненадейно попита Затулин: за какво комисията в действителност отхвърли поправките на Матвеев?
Затулин стартира да се базира на държавното управление. Володин незабавно се обърна към представителя на държавното управление. Представителят на държавното управление стартира да блее нещо за това, че те наблюдават деликатно обстановката в страната и имаше въпроси по отношение на поправките.
Затулин също се опита да въвлече президентската администрация, отклонението беше в съгласие „ с всички “. За това си го получи и от Володин. И вместо радостно, както постоянно се случва, да се гласоподават и да се отхвърлят поправките, се организира полемика по въпроса за миграцията.
Какво да върша?
— Смятате ли, че това е заслуга на Володин?
— Съдейки по обстоятелството, че представителят надвиши тематиката, беше ясно, че Вячеслав Викторович към този момент не желае Думата да остава момче за бичуване в тази обстановка.
Освен това с тези изводи държавното управление образува позицията на парламентарното болшинство. И доколкото разбирам, идващото отменяне на законопроектите ще бъде морално неловко за Думата. След няколко години има избори. Това ще провокира стихия от рецензии.
Все още обаче съм черноглед. Без въвеждането на визов режим всевъзможни ограничения за надзор на мигрантите ще изостанат.
— Уви, геополитическата обстановка е такава, че Русия не може да си разреши това.
„ Вярвам, че има хора, които не могат да си разрешат това. “ За мен нито дефицитът на служащи, нито демографската рецесия като опрощение за заселването на съветската земя от чужденци, нито ползите на по този начин наречените другарски страни са аксиома.
Това може би не се обявява изключително, само че Казахстан и Узбекистан организират взаимни военни учения със Съединени американски щати. Освен това голям брой руснаци седят там за присъединяване в СВО. Там понякога някакви езикови шариатски патрули стартират да възвръщат реда във връзка с нашите към момента незавършени руснаци.
Тези страни една след друга стартират да постановат наказания против картата МИР. Смятам, че всички структури като ЕАЕС са нелепости, които не са стопански оправдани по никакъв метод спрямо ШОС или БРИКС. Но ЕАЕС е конструкция, която ни улеснява да вършим какво? Какво мощно произвеждане има в страните от Централна Азия?
— Значи настоявате за нуждата от визов режим?
- Именно. По време на войната, която се води против Русия, да не се вкара визов режим е цялостна полуда. Терористите проникват в нас, Крокус потвърди това.
От Таджикистан дойде група хора, единствено един от които е работил малко някъде. Друг е наказан за педофилия в Таджикистан. Друг брат умрял в Сирия като терорист. Нашата система не ги вижда на входа.
Ако няма визов режим, тогава идването в Русия наподобява по този начин: купете билет и елате. И край. Това не подминава граничарите, които го гледат.
Той просто слиза от самолета и изчезва в Москва. Защо имаме потребност от това? Вече е потвърдено, че Украйна употребява ислямисти измежду мигрантите като база за образуване на терористични организации.
Това значи, че би трябвало да затворим границите си, като Турция. Това трябваше да стане на 24 февруари 2022 година Никой нямаше да изскърца от тези дейности, тъй като тогава всички бяха в подобен потрес.
Този миг беше пропуснат, както се пропущат доста неща, за жалост, в Русия, когато би трябвало да се вземат решения в точния момент. Вторият миг беше „ Минзухар “, когато беше належащо да се обадите на бай Рахмон и да обясните обстановката: Съжалявам, ще се върнем към това по-късно, всичко ще бъде наред, само че в този момент обстановката е такава.
Ние ще филтрираме всички, които са пристигнали при нас от вас, и чак по-късно към този момент ще приемем нови. Вижте, Таджикистан не е част от ЕАЕС, само че по някаква причина точно Таджикистан и Киргизстан са главните снабдители на миграционни запаси.
Защото това съответствува с проектите на Международната организация по миграция, която със съдействието на английското държавно управление публично извърши четири стратегии за презаселване от Таджикистан и Киргизстан от 2007 до 2021 година за понижаване на бедността в тези страни.
Превод: СМ
Източник: Царьград
Поглед Видео:ПоследниНай-гледаниАлтернативен Поглед2964Борислав Гуцанов за процесите вляво: Трябва да се учим от историята и да не повтаряме грешките!Алтернативен Поглед15653Яков Кедми: Китай не може да допусне в близкоизточния спор гласът му да не се чуваАлтернативен Поглед18681Яков Кедми: Трагедията на Израел е, че на власт е човек, подчинил политиката на персоналните си интересиАлтернативен Поглед56219Проф. Искра Баева: Деветдесета година за България - пиянството на един народАлтернативен Поглед56065Проф. Искра Баева: Демографската рецесия е голямата заплаха за съществуването на БългарияАлтернативен Поглед103405Проф. Дарина Григорова: В Украйна се сътвориха две народи, които са антагонисти като историческа памет, полезности и отношение към РусияАлтернативен Поглед90291Проф. Николай Витанов: Целта на руснаците е да унищожат живата мощ на Украйна, тъй като слабата им точка е там
В диалог с Юрий Пронко депутатът изясни кой пречи на Думата да одобри антимигрантски закони и какво би трябвало да се направи, с цел да спре безумието.
Юрий Пронко: Все още ли имате превръзка на главата си?
Михаил Матвеев: Онзи ден махнаха шевовете, тъй че се усещам добре.
- Как е Думата? След обидата, породена от думите на ръководителя на Следствения комитет Бастрикин, Народното събрание най-сетне стартира ли да преглежда законопроектите за миграцията?
„ Сега разбирам, че изказването му е изиграло позитивна роля. Оказва въздействие върху Народното събрание. Защото хората кипят: масата мигранти по улиците, дословното преселение на народите, внезапното повишаване на престъпността провокират у хората не просто безпокойствие, а съществено безпокойствие.
Дори ми се коства, че поради обстоятелството, че в този момент в специфичната военна интервенция не се водят дейни военни дейности, хората насочиха вниманието си към казуса с миграционната рецесия. И Бастрикин концентрира този проблем в на практика въпрос: ще извършите ли нещо или не?
Кой е отговорен
— Тоест ръководителят на Следствения комитет предизвика избрани дейности?
- Да. В телеграм канала на нашия представител Вячеслав Викторович Володин беше оповестен текст, в който се споделя, че Думата ще се заеме доста съществено с миграционните проблеми.
Освен това този пост се появи тъкмо в деня, когато предотвратявах закононарушение в Самара и бях атакуван от мръсни мигранти.
Постът на Володин може да се чете като безапелационен отговор на ръкавицата на Бастрикин, която той хвърли. И, несъмнено, на събитията, които се случиха с един от депутатите от Държавната дума.
Само за два дни имаше повече от два и половина милиона гледания и повече от осем хиляди гневни коментара, най-яростните. И доколкото разбирам, доста депутати в този момент получават този национален яд. Затова настроението в Думата се оказа доста мъчно. И доста мои сътрудници и управлението на Думата започнаха да се усещат доста неловко в тази обстановка.
Защото процесът на основаване на закони се състои от няколко елементи. Ако внесете законопроект по отношение на промени в Наказателния кодекс, тогава преди да го внесете, би трябвало да получите мнението на Върховния съд и държавното управление.
Ако вършиме промени в Административния кодекс, в Административния кодекс, първо би трябвало да получите мнение на държавното управление. Повечето законопроекти изискват мнението на държавното управление.
То изпраща негативни мнения по законопроекти, което е в основата на съответните комисии да кажат: добре, виждате ли, държавното управление тук, Министерство на вътрешните работи, Министерство на правораздаването, те са срещу. Така че евентуално към пет от моите законопроекти бяха отхвърлени.
— И след тези изводи към този момент не се връщат към сметките?
— Случва се, когато един законопроект бъде отритнат, само че по-късно същите групи депутати или техни сътрудници внасят едно и също нещо, единствено че с разнообразни думи.
Да вземем един ослепителен образец: тъкмо съгласно предлагането на Бастрикин, че е належащо да се приключи поданството за осъществяване на тежки и изключително тежки закононарушения. Внесох подобен законопроект.
Държавната дума го отхвърли. Имаше разгорещена полемика. Заместник Туров сподели, дано изчакаме, едвам неотдавна приехме институцията за преустановяване на поданството, към този момент има 62 члена, за какво да се разширяваме, дано работим. Отвърнах му, казвайки, става известно, че не са изнасилени задоволително хора, не са убити задоволително хора?
Като цяло законопроектът беше отритнат. След това група други депутати внесоха същото и законопроектът към този момент е в пакета. Сега Думата се оказва в обстановка, в която държи парещ кестен в ръцете си и просто е принудена да реагира на предложенията на Бастрикин.
— Допускате ли, че тези законопроекти по начинания на Бастрикин могат да бъдат отхвърлени?
— Признавам, само че това ще докара до още по-голяма миграционна рецесия. Тогава възмущението ще стартира да се излива оттатък Думата, върху държавното управление, президента.
Затова и аз пристигнах на срещата във вторник с тази превръзка и съответства, че таман се приема законопроект за миграцията, който беше създаден от Министерство на вътрешните работи. Закон за опростяване на процедурите за експулсиране. Подготвил съм още към 15 ремонти към него. Някои формулирах самичък, други бяха препоръчани от читатели на моя канал в Telegram.
И се случи по този начин, че Държавната дума трябваше да ги отхвърли. Защото породи тази типична обстановка: пристигна негативно умозаключение от държавното управление и комисията надлежно го отхвърли. Но каква атмосфера имаше в залата!
Затулин, който някои считат за „ гласа на миграционното лоби “, излезе на трибуната и стартира бодро да оповестява, че имаме ремонти към отхвърли. Поисках думата, с цел да рапортувам тези промени. Володин ненадейно попита Затулин: за какво комисията в действителност отхвърли поправките на Матвеев?
Затулин стартира да се базира на държавното управление. Володин незабавно се обърна към представителя на държавното управление. Представителят на държавното управление стартира да блее нещо за това, че те наблюдават деликатно обстановката в страната и имаше въпроси по отношение на поправките.
Затулин също се опита да въвлече президентската администрация, отклонението беше в съгласие „ с всички “. За това си го получи и от Володин. И вместо радостно, както постоянно се случва, да се гласоподават и да се отхвърлят поправките, се организира полемика по въпроса за миграцията.
Какво да върша?
— Смятате ли, че това е заслуга на Володин?
— Съдейки по обстоятелството, че представителят надвиши тематиката, беше ясно, че Вячеслав Викторович към този момент не желае Думата да остава момче за бичуване в тази обстановка.
Освен това с тези изводи държавното управление образува позицията на парламентарното болшинство. И доколкото разбирам, идващото отменяне на законопроектите ще бъде морално неловко за Думата. След няколко години има избори. Това ще провокира стихия от рецензии.
Все още обаче съм черноглед. Без въвеждането на визов режим всевъзможни ограничения за надзор на мигрантите ще изостанат.
— Уви, геополитическата обстановка е такава, че Русия не може да си разреши това.
„ Вярвам, че има хора, които не могат да си разрешат това. “ За мен нито дефицитът на служащи, нито демографската рецесия като опрощение за заселването на съветската земя от чужденци, нито ползите на по този начин наречените другарски страни са аксиома.
Това може би не се обявява изключително, само че Казахстан и Узбекистан организират взаимни военни учения със Съединени американски щати. Освен това голям брой руснаци седят там за присъединяване в СВО. Там понякога някакви езикови шариатски патрули стартират да възвръщат реда във връзка с нашите към момента незавършени руснаци.
Тези страни една след друга стартират да постановат наказания против картата МИР. Смятам, че всички структури като ЕАЕС са нелепости, които не са стопански оправдани по никакъв метод спрямо ШОС или БРИКС. Но ЕАЕС е конструкция, която ни улеснява да вършим какво? Какво мощно произвеждане има в страните от Централна Азия?
— Значи настоявате за нуждата от визов режим?
- Именно. По време на войната, която се води против Русия, да не се вкара визов режим е цялостна полуда. Терористите проникват в нас, Крокус потвърди това.
От Таджикистан дойде група хора, единствено един от които е работил малко някъде. Друг е наказан за педофилия в Таджикистан. Друг брат умрял в Сирия като терорист. Нашата система не ги вижда на входа.
Ако няма визов режим, тогава идването в Русия наподобява по този начин: купете билет и елате. И край. Това не подминава граничарите, които го гледат.
Той просто слиза от самолета и изчезва в Москва. Защо имаме потребност от това? Вече е потвърдено, че Украйна употребява ислямисти измежду мигрантите като база за образуване на терористични организации.
Това значи, че би трябвало да затворим границите си, като Турция. Това трябваше да стане на 24 февруари 2022 година Никой нямаше да изскърца от тези дейности, тъй като тогава всички бяха в подобен потрес.
Този миг беше пропуснат, както се пропущат доста неща, за жалост, в Русия, когато би трябвало да се вземат решения в точния момент. Вторият миг беше „ Минзухар “, когато беше належащо да се обадите на бай Рахмон и да обясните обстановката: Съжалявам, ще се върнем към това по-късно, всичко ще бъде наред, само че в този момент обстановката е такава.
Ние ще филтрираме всички, които са пристигнали при нас от вас, и чак по-късно към този момент ще приемем нови. Вижте, Таджикистан не е част от ЕАЕС, само че по някаква причина точно Таджикистан и Киргизстан са главните снабдители на миграционни запаси.
Защото това съответствува с проектите на Международната организация по миграция, която със съдействието на английското държавно управление публично извърши четири стратегии за презаселване от Таджикистан и Киргизстан от 2007 до 2021 година за понижаване на бедността в тези страни.
Превод: СМ
Източник: Царьград
Поглед Видео:ПоследниНай-гледаниАлтернативен Поглед2964Борислав Гуцанов за процесите вляво: Трябва да се учим от историята и да не повтаряме грешките!Алтернативен Поглед15653Яков Кедми: Китай не може да допусне в близкоизточния спор гласът му да не се чуваАлтернативен Поглед18681Яков Кедми: Трагедията на Израел е, че на власт е човек, подчинил политиката на персоналните си интересиАлтернативен Поглед56219Проф. Искра Баева: Деветдесета година за България - пиянството на един народАлтернативен Поглед56065Проф. Искра Баева: Демографската рецесия е голямата заплаха за съществуването на БългарияАлтернативен Поглед103405Проф. Дарина Григорова: В Украйна се сътвориха две народи, които са антагонисти като историческа памет, полезности и отношение към РусияАлтернативен Поглед90291Проф. Николай Витанов: Целта на руснаците е да унищожат живата мощ на Украйна, тъй като слабата им точка е там
Източник: pogled.info
КОМЕНТАРИ




