НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Конър Зари, Блейк Коулман, Расмус Андерсон

...

Flames отбелязват 4 гола в 1-ви, победиха Predators с 6-3 за 3-та поредна победа

НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Конър Зари, Блейк Коулман, Расмус Андерсон и Йегор Шарангович записаха по гол и асистенция в Победата на Калгари Флеймс с 6-3 над Нашвил Предаторс в четвъртък вечерта.

Назем Кадри и Ноа Ханифин също означиха, а Дан Владар направи 30 спасявания при третата поредна победа на Пламъците.

Филип Форсберг, Колтън Сисън и Майкъл Маккарън означиха, а Юусе Сарос направи 21 спасявания за Нешвил. Беше спечелил две следващи победи.

Отборите комбинираха шест гола в плевел начален интервал.

Калгари удари първи, като Зари и Коулман означиха с разлика от 27 секунди при 4:45 и 5:12.

Голът на Зари пристигна при силовата игра. Калгари влезе в четвъртък с 30-ата ранглиста на силовата игра в НХЛ, достигайки единствено 12%.

Форсберг понижи преднината на Пламъците на половина в 6:09 след Райън О'Райли с неговия 19-и гол за водещ тим. Точно преди мача Форсберг беше разгласен за звезда за повторно в кариерата си.