Народните представители си дават сметка, че трети провал ще бъде

...
Народните представители си дават сметка, че трети провал ще бъде
Коментари Харесай

Герджиков: Народните представители си дават сметка, че трети провал ще бъде непростим

Народните представители си дават сметка, че трети неуспех ще бъде непростителен. Узрял е моментът, в който те ще реализиран това единодушие, което се изисква от тях, с цел да излъчат държавно управление.

Това съобщи проф. Огнян Герджиков в специфичното студио на bTV " Новият парламент - развръзката ".

По думите му позицията на опозицията в 47-ото Народно събрание също е градивна и упоритостта за цялостен, 4-годишен мандат, е " хубава ".

" Не го изключвам, само че не изключвам и опцията за вътрешни търкания в обединението ", сподели той.

Проф. Герджиков разяснява и назначението на Никола Минчев за ръководител на 47-ото Народно заседание.

" Този младеж, който явно е бил мой студент, само че не си го припомням, скърбя, явно е добър правист, което ще му помогне бързо да навлезе в спецификата на работата на един ръководител ", изясни той.

Очакванията на проф. Огнян Герджиков са новият кабинет да бъде образуван през януари идната година, само че той отхвърли опцията за конституционно болшинство, което да направи съществени промени в областта на правосъдната власт.

Вижте целия диалог във видеото.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР