Народните представители от ПП-ДБ са твърдо решени да се проведе

...
Народните представители от ПП-ДБ са твърдо решени да се проведе
Коментари Харесай

Депутати от ПП-ДБ пренасят собственика техника, за да изслушат Цветан Василев

Народните представители от ПП-ДБ са твърдо решени да се организира чуването на банкера Цветан Василев , планувано за днешното съвещание на краткотрайната парламентарна комисия за Нотариуса. 

То трябваше да стартира в 14:30 часа , само че няколко инспекции на кворума в пленарната зала и идна четвърта поред такава в 16:30 часа, отсрочват старта на съвещанието на комисията, което всички чакат с необикновен интерес. 

По този мотив, че администрацията на Народното събрание е отказала да обезпечи служебна техника за чуването на Цветан Василев

„ Абсурдни причини и спънки. Правили сме десетки сходни чувания, в това число на Христо Грозев. Пренасяме персонална техника за чуването, с цел да създадем допустима работата на Временната комисия, която следва през днешния ден “ , уточни още депутатът от ПП-ДБ. 

Нинова: „ Новото “ остаряло управление на Българска социалистическа партия се опасява да даде оценка на ББР!

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР