Наричат я холивудската аристократка и това не е случайно. Сред

...
Наричат я холивудската аристократка и това не е случайно. Сред
Коментари Харесай

Нимфата на Сребърното езеро: Амал Клуни в рокля от хиляди пайети на голо тяло на среща с Джордж Клуни

Наричат я холивудската аристократка и това не е инцидентно. Сред всички звезди Амал Клуни се отличава с необикновен аристократизъм, грациозност и искра.

Стройна и грациозна, сполучлива и постоянно усмихната - разбираме за какво Джордж Клуни към момента е влюбен в жена си, както при първата среща. 

Amal Clooney Sparkles in Silver During Date Night with Husband George Clooney on Lake Como
— People (@people)

Вчера, 28 юли, двойката отиде в ресторант на езерото Комо. За вечерта Амал бе заложила на винтидж тоалет на Paco Rabbane за 972 $ - сребриста рокля с хиляди пайети и с надълбоко деколте. 

Въпреки обстоятелството, че роклята бе много разголена, тя изглеждаше извънредно стилно върху изящното тяло на Амал. 

Косата на красивата брюнетка се спускаше на къдрици върху раменете ѝ, което ѝ придаваше особена страст и величие. 

Amal Clooney shimmers in silver sequins on Lake Como date with George Clooney
— Page Six (@PageSix)
 

Източник: woman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР