Нарастващите проблеми, пред които са изправени по-бедните американци, излагат най-важната

...
Нарастващите проблеми, пред които са изправени по-бедните американци, излагат най-важната
Коментари Харесай

Пропастта между богати и бедни рискува спад в САЩ, предупреждава служител на Фед

Нарастващите проблеми, пред които са изправени по-бедните американци, излагат най-важната стопанска система в света на опасности от спад, предизвести почитан чиновник на Федералния запас, наблягайки „ акта на балансиране “, пред който са изправени централните банкери, до момента в който обмислят дали да понижат лихвените проценти още веднъж през декември.

Джон Уилямс, президент на Фед в Ню Йорк, сподели данни и диалози с водачи на общността подчертаха, че доста по-бедни семейства са изправени пред рецесия на достъпността.

„ Има много доказателства ... , че семействата с по-ниски и умерени приходи са изправени пред някои ограничавания от позиция на достъпността “, сподели Уилямс пред Financial Times. „ От разноските за живот, жилищните разноски и в действителност доста фамилии живеят месец за месец. “

Междувременно по-богатите американци се възползваха от фондовия пазар, който „ процъфтяваше покрай най-високите си стойности за всички времена “.

С охлаждането на пазара на труда в Съединени американски щати Уиля...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР