Напоследък работя с хора които ми казват :“ Аз работя

...
Напоследък работя с хора които ми казват :“ Аз работя
Коментари Харесай

Терапевтичната връзка не е допълнение към терапията, тя е самата терапия!

Напоследък работя с хора които ми споделят:

“ Аз работя с психолог само че тя/той не ме схваща “

И заставам и си мисля …

Има положителни психолози, терапевти, коучове НО все пак лечението не се случва и нещата не сработват

Причината рядко е в техниката или неналичието на още някакво знание. Причината е в нещо по-тихо а точно във връзката сред терапевта и индивида Терапевтичната връзка не е допълнение към лечението тя е самата терапия!

Нищо няма да сработи даже в случай че седнете на консултация с Юнг в случай че вие и вашият коуч или психолог не сте в поле на цялостно доверие и взаимно харесване!

С любов – Десислава Илиева
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР