Наполи записа доста драматичен успех в днешната среща срещу Киево

...

Късен обрат сряза надеждите на Киево срещу Наполи

Наполи записа много трагичен триумф в днешната среща против Киево от 31-ия кръг в Серия " А ". Отборът на Маурицио Сари съумя да измъкне победа с 2:1, откакто губеше в 0:1 в резултата до 89-ата минута.

Двата тима изиграха много бавна първа част и като цяло скучни 90 минути, само че всичко това се промени в добавеното време.

В 50-ата минута, домакините получиха право да изпълнят дузпа, откакто Фабио Депаоли фаулира Мертенс. Именно Дрис застана зад топката, само че не съумя да се разпише от бялата точка.

Торино победи Интер с 1:0
Интер пропусна отлична опция да излезе трети в Италия

" Нерадзурите " изгубиха гостуването си на Торино

В 73-ата минута, след неточност в отбраната на Наполи, Киево съумя да доближи до 1:0 в своя изгода. Емануеле Джакерини пусна пас към Мариуш Степински, който сви надясно с прекрасен финт, а по-късно с превъзходен удар с десния крайник матира Рейна.

В 89-ата минута, резервата Аркадиуш Милик изравни с глава, а в 93-ата, Диавара оформи крайното 2:1.

След тази победа, Наполи към този момент има 77 точки и е на второто място в Серия " А ". Лидер е Ювентус с 81. Киево пък е 14-ти с 29.