Наполи спечели визитата си на Аталанта в срещата между двата

...

Милик герой за Наполи при визитата на Аталанта

Наполи завоюва визитата си на Аталанта в срещата сред двата отбора от 14-ия кръг на Серия " А ".

" Небесносините " се постановиха с 2:1, след късно попадение на Аркадиуш Милик.

С триумфа Наполи събра 32 точки на второто място във краткотрайното класиране и изостава с 8 от водача Ювентус. Наполи към този момент 7 мача няма загуба в Италия.

Аталанта пък позволи второ следващо проваляне, като заема 11-ото място с 18 точки в актива си.

Наполи излезе рано рано напред в резултата. Фабиан Руис бе прецизен още във втората минута на срещата, завършвайки отлична акция на гостите.

Снимка 384790
Източник:

Домакините съумяха да изравнят в 56-ата минута посредством Дуван Сапата, който оползотвори пас от Ханс Хатебоер.

В 85-ата минута обаче Аркадиуш Милик получи чудесно подаване и не сгреши останал очи в очи с вратаря, с цел да направи резултата 2:1 за Наполи и да подпечата триумфа на гостите.

Наполи и Киево не се победиха - 0:0
Наполи се провали пред личните си почитатели, не съумя да победи последния в класирането