Наполи се справи с френския Ница и като гост и

...

Очаквано и справедливо: Наполи в групите на Шампионската лига!

Наполи се оправи с френския Ница и като посетител и по-скоро предстоящо продължава в груповата фаза на Шампионската лига.

Италианският отбор надигра противника си с ново 2:0, с попадения на Хосе Кайехон и Лоренцо Инсине.

В предходния мач сред двата отбора от плейофната фаза за попадане измежду най-хубавите отбори в Европа, " небесносините " завоюваха със същия резултат, на личен терен. Тогава гостите от Франция останаха с 9 индивида на терена, като по знамение не изгубиха с по-значителен резултат.

Наполи победи Ница с 2:0
Наполи с безапелационна победа над 9 от Ница (ВИДЕО)

Не се обрисува елементарен реванш за французите

Днес обстановката бе друга, като даже в границите на откриващата част от конфликта попадения не бяха осъществени.

Само три минути след почивката обаче Кайехон предреши всичко в конфликта с гола си за 0:1.

Крайния резултат оформи Инсине, в последната минута от конфликта.

Така Наполи продължава напред, до момента в който Ница ще би трябвало да се задоволи с място в шампионата Лига Европа.