Наполи пропусна да победи Лече у дома и завърши 1:1 в

...

Ювентус с лесна победа в Серия А, Наполи с грешна стъпка у дома срещу Лече

Наполи пропусна да победи Лече вкъщи и приключи 1:1 в четвъртия кръг на Серия " А ", до момента в който Ювентус беше сигурен против Специя довечера и чества след триумф с 2:0.

Елиф Елмас в 27-ата минута съумя да разтресе мрежата на Лече, откакто две минути по-рано Лоренцо Коломбо пропусна да открие резултата за гостите от бялата точка.

След гола на Елмас падна същинска " бомба " от изпълнителя на дузпата - Коломбо насочи страховит удар в 31-ата минута и прониза мрежата на Наполи за 1:1.
 Удинезе излъга Фиорентина, Сампдория и Лацио не се победиха

Вижте детайлности

Ювентус пък поведе след единствено 9 минути, когато сръбският голмайстор Душан Влахович отбеляза от директен свободен удар за 1:0.

Въпреки че Специя имаше своите шансове и опита да изненада Ювентус, Аркадиуш Милик затвърди успеха на " остарялата госпожа " в 91-ата минута.