Наполи постигна убедителен успех с 6:1 като гост на Сасуоло

...

Наполи разгроми Сасуоло след хеттрик на Виктор Осимен

Наполи реализира безапелационен триумф с 6:1 като посетител на Сасуоло с 6:1 в отсрочен мач от 21-ия кръг на футболното състезание на Италия.

За първенците от Наполи това беше първи триумф под управлението на новия треньор Франческо Калцона.

Урош Рачич даде задатък на Сасуоло в 17-ата минута, а Амир Рахмани изравни в 29-ата. След това Виктор Осимен вкара хеттрик в края на първото и при започване на второто полувреме, а Хвича Кварацхелия в 51-ата и 76-та добави две попадения, с цел да оформят крайния резултат.

Срещата беше дебют за новия старши треньор на Сасуоло Емилиано Бигике, който зае мястото на уволнения преди няколко дни Алесио Дионизи.

Играчите на Франческо Калцона са на девета позиция в подреждането с 37 точки. Сасуоло е на 18-о място във краткотрайното нареждане с 20 точки. Тимът няма победа в последните си пет турнирни мача.