Наполи победи Сасуоло с 2:0 и по този начин доближи

...

Наполи победи Сасуоло и продължава битката за евротурнирите

Наполи победи Сасуоло с 2:0 и по този метод приближи местата даващи право на присъединяване в евротурнирите. Попаденията бяха дело на Елсеид Хюсай и Алан. По този метод " светлосините " събраха 59 точки и заемат седмото място в класирането. Шестият Милан е с 60. До края на шампионата остават 2 кръга.

Наполи стартира по-добре срещата и поведе още в 8-ата минута. Елсаид Хюсай се разписа след чудесно центриране от ъглов удар на Пьотър Зиелински. В 37-ата минута Сасуоло съумя да изравни посредством Филип Джуричич. Попадението обаче бе анулирано поради засада.

В началото на второто полувреме Сасуоло още веднъж се разписа. Този път голмайстор бе Франческо Капуто. Попадението обаче още веднъж бе анулирано поради засада. В средата на полувремето гостите стигнаха за трети път до гол. Този път той бе дело на Доменико Берарди. За неприятен шанс обаче още веднъж имаше засада и попадението бе анулирано. В 94-ата минута пък Наполи стигна до втори гол. Алан се разписа след страхотна асистенция на Дрис Мертенс.
Източник: fakti.bg