Напълно нормално е родителите да носят децата си, особено малките.

...
Напълно нормално е родителите да носят децата си, особено малките.
Коментари Харесай

Alberta Health Services предлага безплатно въведение в парахокей в Lethbridge

Напълно обикновено е родителите да носят децата си, изключително дребните. Но за Алекс Сенекер това е безусловно всекидневие.

Синът му Касиан има церебрална парализа, което е повлияло на потреблението на краката му. Но това не пречи на Касиан да бъде деен и авантюристичен надъхан и татко му може би е намерил идеалното занятие за него: парахокей.

„ Търсехме нещо, което Касиан може да играе “, изясни Алекс. „ И открихме компания в Медисин Хат, която ни даде назаем своята шейна, тъй че я докарахме до свободно пързаляне и тогава Летбридж включи тази стратегия. “

Програмата се ръководи от Alberta Health Services, която се сплоти с Летбриджската дребна хокейна асоциация, както и със Спортния съвет на Летбридж, с цел да предложения жителите да опитат парахокей, прочут преди като хокей на шейна.

Шана Уандлър, клиничен началник н...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР