Нападателят на Септември (София) Мартин Тошев обяви, че няма да

...
Нападателят на Септември (София) Мартин Тошев обяви, че няма да
Коментари Харесай

Мартин Тошев: Сбогувах се със Септември

Нападателят на Септември (София) Мартин Тошев разгласи, че няма да преподписва със столичани, макар че спортният шеф на клуба Кристиян Добрев на първото занятие съобщи, че чака отговор на офертата, която е отправил към нападателя и бранителя Елтон Дос Рейс.

" Изтече ми договорът и няма да оставам. Разделяме се, взех си сбогом с момчетата и хората в клуба. Изкарах една хубава година, свършихме добра работа и се разделяме с положителни усеща. Оставям много другари, само че по този начин е при футболистите - една година си в един тим, след това в различен. Желанието ми е да изляза в чужбина. Имам много предложения, предпочитам сега и до 1-2 седмици ще има цялостна изясненост ", съобщи Тошев.

" Ако и Елтон не подпише, ще търсим на неговия пост човек с опит. Целта е и този сезон тимът да остане в Първа лига. Като имаш 15 индивида под 20 години в състава, друга цел ще е нереално да си слагаме. На този стадий даваме цялостен късмет на всички, след Нова година ще надграждаме ", сподели старши треньорът Николай Митов.

" Меридиан Мач "
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР