Нападателят на Реал Мадрид Лука Йович няма да напусне тима

...
Нападателят на Реал Мадрид Лука Йович няма да напусне тима
Коментари Харесай

Реал Мадрид ще даде още един шанс на Йович

Нападателят на Реал Мадрид Лука Йович няма да напусне отбора след края на сезона, осведоми AS. От управлението на испанския гранд са взели решение да задържат сръбския национал, макар неувереното му показване след прехвърлянето от Айнтрахт (Франкфурт).

Източник на AS е декларирал, че Йович ще получи нов късмет да се потвърди, тъй като е в идеална футболна възраст и има дълготраен контракт, което демонстрира, че клубът има вяра в него. Освен това, на " Сантиаго Бернабеу " са очаквали сърбинът да срещне проблеми при акомодацията, само че не се съмняват в големия му капацитет.

Юношата на Цървена звезда изигра 15 мача в Ла Лига и вкара 2 гола, а също така взе присъединяване в 4 мача от Шампионската лига, в които не съумя да се разпише. Наскоро се заприказва, че той може да бъде сменен с доплащане за младата звезда на Борусия (Дортмунд) Ерлинг Холанд.

В края на предишния месец Йович стана обект на остри рецензии в Сърбия, откакто напусна карантината в Испания и се прибра в родината си. Медиите допуснаха, че той се е върнал, с цел да е покрай бременната си другарка.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР