Нападателят на ПСЖ Усман Дембеле коментира победата с 2:0 над

...
Нападателят на ПСЖ Усман Дембеле коментира победата с 2:0 над
Коментари Харесай

Дембеле: Няма да прекаляваме с празненствата, след три дни имаме мач

Нападателят на ПСЖ Усман Дембеле разяснява успеха с 2:0 над Ланс в отсрочен мач от 29-ия кръг на френското състезание.
„ Искахме да дойдем тук и да спечелим. Искаме да се подготвим добре в този момент, в това число за финала на Шампионската лига на 30 май, само че през днешния ден трябваше да играем съществено. Имаме още един мач в неделя. Ще честваме ли? Не, одобряваме успеха спокойно; имаме мач след три дни, тъй че... Разбира се, ще честваме малко, само че нищо повече. Индивидуално, това беше необикновен сезон. „ Златната топка “? Спокоен съм за персоналните награди. Най-важните неща са отборният триумф и трофеите. Спечелихме Лига 1, Суперкупата на Франция и Междуконтиненталната купа. Предстои ни решителен мач на 30 май “, сподели Дембеле, представен от френските медии.

С тази победа ПСЖ си обезпечи шампионската купа за сезон 2025/26. С един оставащ мач, парижкият тим води в класирането със 76 точки, с девет точки пред най-прекия си съперник.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР