Нападателят на Пари Сен ЖерменУсман Дембеле бе избран за Играч

...
Нападателят на Пари Сен ЖерменУсман Дембеле бе избран за Играч
Коментари Харесай

Дембеле: Доволни сме от резултата

Нападателят на Пари Сен ЖерменУсман Дембеле бе определен за Играч на мача в зрелищния полуфинал против Байерн (Мюнхен) в Шампионската лига (5:4). Той съобщи, че е удовлетворен от този резултат, въпреки отборът му в един миг да водеше с 5:2.

„ Това бяха два тима, които се стремят да нападат и не се съмняват в себе си. Това са полуфиналите на УЕФА Шампионска лига. Знаем, че Байерн е топ тим, ние също. Доволни сме от резултата, макар че водехме с 5:2 ", съобщи Дембеле.

„ В края спряхме да играем малко. Байерн са топ тим. Беше необикновен мач, а в този момент ще отидем в Мюнхен с вярата да спечелим, с цел да се класираме за финала “, добави французинът.

Той бе запитан и дали можем да чакаме сходно представление и в реванша, като сподели оптимизъм в това отношение.

„ Да, ние сме два тима, които желаят да нападат. Няма да променим философията си. Ние желаеме да нападаме, те също, тъй че мисля, че следва страховит мач “, приключи Дембеле.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР