Нападателят на Милан Рафаел Леао и неговите представители ще проведат

...
Нападателят на Милан Рафаел Леао и неговите представители ще проведат
Коментари Харесай

От Милан ще са готови да продадат Леао през лятото, ако не успят да се разберат за нов договор

Нападателят на Милан Рафаел Леао и неговите представители ще проведат нова среща с управлението на отбора през тази седмица, оповестява “Гадзета дело Спорт ”. Двете страни не престават да договарят във връзка възможен нов контракт на португалската звезда, само че най-малко до този миг не могат да се схванат. 

Местната преса добавя, че Леао е останал доста отчаян от последните резултати на отбора и най-много от загубата от Удинезе с 3:1 през уикенда. “Росонерите ” не престават да се надяват да съумеят да обвържат дълготрайно нападателя, който има контракт единствено до лятото на 2024-а година, само че в случай че това не стане, те ще са подготвени да се разделят с него през лятото, с цел да не го изтърван без пари след година.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Снимки: Gettyimages
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР