Нападателят на Левски Найджъл Робърта бе много доволен от победата

...

Робърта: Играчите на Левски ме приеха от първия ден

Нападателят на Левски Найджъл Робърта бе доста удовлетворен от успеха с 4:0 над Витоша (Бистрица), в която означи гол и добави една асистенция в границите на 18 минути. Таранът влезе запаса, само че се показа доста по-добре от Дени Алар.

" Чувствам се добре. Много е хубаво, че спечелихме и взехме трите точки. Това е най-важното. Винаги е хубаво да вкараш гол и да направиш асистенция. Играчите доста ми оказват помощ от моя първи ден. Футболистите ме третират като част от тяхното семейство. Харесвам София от първия ден. Идвам от различен вид град. Тук е хубаво, защото Левски има доста почитатели. Все още обаче не съм видял всичко, само че ми харесва. Пак споделям, че е доста е значимо, че победихме. Аз съм нападател и постоянно желая да въвеждам. Дано вкарам повече попадение за Левски. Не знам какъв брой гола ще вкарам, само че ще дам всичко най-хубаво от себе си, с цел да може Левски да побеждава ", показа Робърта. efbet Лига 6 кръг, събота 17 август  Витоша (Бистрица) 0:4краен резулат  Левски