Нападателят на Дунав Русе Стефан Христов прибра наградата на GONG.BG

...
Нападателят на Дунав Русе Стефан Христов прибра наградата на GONG.BG
Коментари Харесай

Стефан Христов: Трябваше да вземем трите точки с Витоша

Нападателят на Дунав Русе Стефан Христов прибра премията на GONG.BG за „ Играч на мача” в дуела с Витоша Бистрица. Стрелецът, който вкара гола за „ драконите” призна, че няма по какъв начин да се зарадва на попадението му, поради историята, която имаше с „ бистришките тигри”.

„ Със сигурност не сме удовлетворени от точката, защото трябваше да вземем три. Това е играта, само че тимът на Витоша изпусна обстановки, от които можеше да ни накаже. Голът ми беше прекрасен, защото направихме добра флангова офанзива. Нормално е да има някакви сантименти, че съм играл във Витоша”, стартира Христов.

„ Мисля, че след изравнителното попадение трябваше да задържим топката. Искахме с дълги топки да вкараме, само че трябваше да владеем топката”, приключи Стефан Христов.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР