Стивън Петков: Целта пред Ботев е Купата
Нападателят на Ботев (Пловдив) Стивън Петков разяснява днешния триумф като посетител с 4:1 против ЦСКА 1948 от шампионата за Купата на България. Петков влезе в игра от аварийна пейка и осъществя четвъртото попадение във вратата на “червените” с прекрасен изстрел от далечна отдалеченост.
@@@
“Радвам се, че продължихме за Купата. Поздравявам всички в тима, че не подценихме ЦСКА и справедливо спечелихме мача. Бяхме по-силни в това, че реализирахме повече попадения от тима на ЦСКА. Личеше си, че в нашия тим има по-голямо самочувствие. Беше значимо да победим. Турнирът за Купата се взема решение от един мач. Целта ни е да спечелим Купата. Влязох в игра с задачата да осъществявам. Всеки един гол дава самочувствие и убеденост на един футболист. Всеки желае да стартира от първата минута, само че това не е моя работа да разясня. Има хора, които вземат решение. Който и да ни се падне в идващия кръг, би трябвало да го преодолеем. Ботев е тим, който може да победи всеки тим в България. Левски - ЦСКА е прекрасен мач, дерби на България. Нека по-добрият да победи”, разяснява Петков.
@@@ “Радвам се, че продължихме за Купата. Поздравявам всички в тима, че не подценихме ЦСКА и справедливо спечелихме мача. Бяхме по-силни в това, че реализирахме повече попадения от тима на ЦСКА. Личеше си, че в нашия тим има по-голямо самочувствие. Беше значимо да победим. Турнирът за Купата се взема решение от един мач. Целта ни е да спечелим Купата. Влязох в игра с задачата да осъществявам. Всеки един гол дава самочувствие и убеденост на един футболист. Всеки желае да стартира от първата минута, само че това не е моя работа да разясня. Има хора, които вземат решение. Който и да ни се падне в идващия кръг, би трябвало да го преодолеем. Ботев е тим, който може да победи всеки тим в България. Левски - ЦСКА е прекрасен мач, дерби на България. Нека по-добрият да победи”, разяснява Петков.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




