Нападателят Ерлинг Холанд обеща, че Манчестър Сити ще продължи да

...
Нападателят Ерлинг Холанд обеща, че Манчестър Сити ще продължи да
Коментари Харесай

Холанд: Ще опитаме да продължим да се борим да печелим най-големите трофеи

Нападателят Ерлинг Холанд даде обещание, че Манчестър Сити ще продължи да се бори да „ завоюва всичко “ след края на „ невероятното странствуване “ с Джосеп Гуардиола. Испанският управител напуща клуба след 10 години в Сити. Той завоюва 20 трофея по време на престоя си в британския тим, само че голмайсторът на отбора е подготвен да се увери, че триумфите няма да приключат след раздялата с наставника.

„ Това беше сезон на възходи и спадове, само че ще се опитаме да продължим да натискаме и да се борим да печелим най-големите титли, които можем. Това е, което желаеме и ще опитаме да спечелим всичко още веднъж. Беше наслаждение да играя с Бернардо Силва и Джон Стоунс. Разбира се, както и да работя с Пеп. Това беше необикновено странствуване, само че би трябвало да продължим да натискаме и да се оправяме даже и без тях. Сега е време да честваме, те са същински митове на клуба “, разяснява Холанд по време на сбогуването с Гуардиола с парад по улиците на Манчестър и пред навалица от 19 хиляди души в зала Co-op Live.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР