Нагли апаши са нападнали през нощта голяма пицария в Боровец

...
Нагли апаши са нападнали през нощта голяма пицария в Боровец
Коментари Харесай

Удариха посред нощ оборотно заведение в Боровец! Задигнаха тлъсти пачки с пари

Нагли апаши са нападнали през нощта огромна пицария в Боровец и са ограбили касата. Това се е случило към 2 часа в понеделник.

Бандитите са отмъкнали 12 хиляди лв. от заведението "Венеция ".

Охранителна камера на близка постройка е снимала двама мъже, които нахлуват в кръчмата, само че към този момент те не са разпознати.

Сутринта притежателят е заварил разрушената врата на пицарията, а по-късно открил и неналичието на парите, написа Trafficnews.

Заведението се намира тъкмо против хотел "Рила ", където има денонощна защита. Свидетели на случилото се обаче няма.

Според проверяващи почеркът на крадците е като този на групите, които преди две години разбиваха банкомати в Самоков и София.

От полицията потвърдиха за нощния грабеж и обясниха, че към този момент има обвинени, само че не и арестувани за закононарушението.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР