Нагъл наркодилър, арестуван за разпръскване на марихуана от палатки на

...
Нагъл наркодилър, арестуван за разпръскване на марихуана от палатки на
Коментари Харесай

„Наркоиглутата“ в Бронкс бяха затворени от ченгетата, но заплашителни „търговци на трева“ заплашват писарите на Post, обещават да се върнат

Нагъл наркодилър, задържан за разпространяване на марихуана от палатки на многолюден тротоар в Бронкс, се върна в блока единствено ден откакто беше оголен от The Post.

Въпреки че спонтанните убежища не се виждаха на никое място в събота, бандитът нямаше проблем да предяви искания към своята територия и даде обещание, че предприятието им няма да изчезне.

„ Махни се по дяволите отсам! “ мъжът се ядоса на кореспондентка на Post, която се опита да събере информация от локалните поданици за премахването на зимните палатки с бурени около University Avenue в Morris Heights.

„ Вземате бизнеса ми. Не сте тук. Ще видите какво ще се случи. Смятате, че това е смешно? “

Бандитът, съпроводен от лъжлива тайфа от други трима мъже с каменни лица, твърди, че е един от двамата души, които полицията в Ню Йорк арестува в петък.

Разгледайте повече

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР