На онзи, който разби сърцето ти
„ Надявам се, че ще помниш, че си бил обичан. Надявам се с времето да осъзнаеш, че си изгубил нещо особено и скъпоценно.
Надявам се, че ще помниш, че тя те е обичала, макар стените, построени към сърцето ти.
Надявам се, че в никакъв случай няма да разбиеш нечие сърце, както разруши нейното. Надявам се да намериш сили да бъдеш почтен, а не страхливец.
Надявам се един ден да осъзнаеш, че дейностите ти провокираха повече сълзи, в сравнение с наслада, повече болежка, в сравнение с смях.
Надявам се да се върнеш обратно, да помислиш над това, което си имал и което си изгубил. Надявам се да помъдрееш и да осъзнаеш, че измяната не е мъжка постъпка.
Вярвам, че си се опитал да дадеш всичко, на което си кадърен, само че очевидно още не си съзрял, с цел да бъдеш самоуверен и виновен. Не си съзрял, с цел да постъпиш вярно и да оцениш същинската обич, която тя беше подготвена да ти даде.
Към всеки мъж, който е лъгал, изневерявал, обиждал, наранявал: Тя заслужава нещо по-добро!
Ти не си задължен да я обичаш, не си задължен да изпълняваш всеки каприз, само че недей да обещаваш нещо, което няма да изпълниш. Защото с всяка неистина, с всяко нарушено заричане, ти постепенно убиваш любовта в душата ѝ.
А това е една дребна, само че ужасяваща покруса. Тъжно е да видиш по какъв начин тя губи доверието си в теб.
Не си задължен да даваш обещания, не си задължен да останеш, само че недей да мамиш. Недей да градиш нещо, в което не вярваш.
Накрая единственото, което ще остане в сърцето ѝ, е чувството, че в никакъв случай не е била значима за теб, а тя заслужава нещо по-добро.
Тя заслужава нещо по-добро и един ден ще го има. Помни, че те е обичала, и че ти също можеш да имаш нещо по-добро, в случай че отвориш необятно вратата към сърцето си и си подготвен да бъдеш Мъж. “
Мила Крилетич /dama.bg
Надявам се, че ще помниш, че тя те е обичала, макар стените, построени към сърцето ти.
Надявам се, че в никакъв случай няма да разбиеш нечие сърце, както разруши нейното. Надявам се да намериш сили да бъдеш почтен, а не страхливец.
Надявам се един ден да осъзнаеш, че дейностите ти провокираха повече сълзи, в сравнение с наслада, повече болежка, в сравнение с смях.
Надявам се да се върнеш обратно, да помислиш над това, което си имал и което си изгубил. Надявам се да помъдрееш и да осъзнаеш, че измяната не е мъжка постъпка.
Вярвам, че си се опитал да дадеш всичко, на което си кадърен, само че очевидно още не си съзрял, с цел да бъдеш самоуверен и виновен. Не си съзрял, с цел да постъпиш вярно и да оцениш същинската обич, която тя беше подготвена да ти даде.
Към всеки мъж, който е лъгал, изневерявал, обиждал, наранявал: Тя заслужава нещо по-добро!
Ти не си задължен да я обичаш, не си задължен да изпълняваш всеки каприз, само че недей да обещаваш нещо, което няма да изпълниш. Защото с всяка неистина, с всяко нарушено заричане, ти постепенно убиваш любовта в душата ѝ.
А това е една дребна, само че ужасяваща покруса. Тъжно е да видиш по какъв начин тя губи доверието си в теб.
Не си задължен да даваш обещания, не си задължен да останеш, само че недей да мамиш. Недей да градиш нещо, в което не вярваш.
Накрая единственото, което ще остане в сърцето ѝ, е чувството, че в никакъв случай не е била значима за теб, а тя заслужава нещо по-добро.
Тя заслужава нещо по-добро и един ден ще го има. Помни, че те е обичала, и че ти също можеш да имаш нещо по-добро, в случай че отвориш необятно вратата към сърцето си и си подготвен да бъдеш Мъж. “
Мила Крилетич /dama.bg
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




