Надеждите на Пол Погба да играе отново за Ювентус претърпяха

...
Надеждите на Пол Погба да играе отново за Ювентус претърпяха
Коментари Харесай

Ювентус се отказа от Пол Погба

Надеждите на Пол Погба да играе още веднъж за Ювентус претърпяха удар поради коментара на шефа на италианския клуб Кристиано Джунтоли, че съставът от Серия А е завършен без него.

Наказанието за приложимост на допинг на 31-годишния полузащитник, който има контракт с Ювентус до юни 2026 година, ще изтече през март. Погба даде позитивен тест през септември 2023 година за неразрешено вещество, което покачва равнищата на тестостерон.

Санкцията на някогашния френски национал беше понижена по-рано този месец от първичните четири години на 18 месеца от Спортния трибунал и футболистът ще има право да играе за Ювентус незабавно щом наказването завърши.

" Нашата позиция е ясна. Погба беше страховит състезател, той беше навън отдавна и предходната година бяхме принудени да влагаме в други футболисти. Отборът е напълно цялостен в сегашния тип ", сподели Джунтоли пред DAZN преди домакинския мач на клуба против Лацио.



Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,

Гледайте НА ЖИВО спорт гратис на:
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР