Над 60 сънародници не успяха да гласуват в Барселона
Над 60 души не съумяха да гласоподават в Генералното консулство на България в Барселона, където породи съществено напрежение.
Над 60 души не съумяха да упражнят правото си на избор, макар че са чакали четири часа на опашка пред консулството, с цел да го упражнят правото си на избор.
Стана ясно, че към 20:20 локално време членовете на двете секционни изборни комисии са събрали персоналните карти на хората от опашката с концепцията вероятно да съумеят да гласоподават.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




