Над 60 души не успяха да гласуват в Генералното консулство

...
Над 60 души не успяха да гласуват в Генералното консулство
Коментари Харесай

Над 60 сънародници не успяха да гласуват в Барселона

Над 60 души не съумяха да гласоподават в Генералното консулство на България в Барселона, където породи съществено напрежение.

Над 60 души не съумяха да упражнят правото си на избор, макар че са чакали четири часа на опашка пред консулството, с цел да го упражнят правото си на избор.

Стана ясно, че към 20:20 локално време членовете на двете секционни изборни комисии са събрали персоналните карти на хората от опашката с концепцията вероятно да съумеят да гласоподават.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР