Тръмп: Направихме над 55 млн. теста за COVID-19
Над 55 милиона коронавирусни теста са извършени в Съединени американски щати от началото на пандемията. Американският президент Доналд Тръмп разгласи това в " Туитър ".
" Ние организираме доста повече проби от всяка друга страна в света, повече от 55 милиона проби ", написа американският президент.
Тръмп за следващ път разкритикува Си Ен Ен за предубедеността в отразяването на обстановката с ковид в страната, както и дейностите на администрацията, ориентирани към битка с пандемията. " Фалшивият ефирен кореспондент на CNN споделя, че би трябвало да вършим повече проби. Но даже и да създадем 100 пъти повече, те биха споделили, че към момента не е задоволително. Те са изцяло дискредитирани, те просто желаят сънливия Джо (Джоузеф Байдън) да завоюва [президентските избори] през ноември! " добави Тръмп.
Избухване на заболяването, породено от новия ковид, беше записано в края на 2019 година в Централен Китай и се популяризира в множеството страни . На 11 март Световната здравна организация го призна за пандемия. Според университета Джон Хопкинс, който пресмята въз основа на информация от федералните и локалните управляващи, в Съединени американски щати са регистрирани повече от 4,22 милиона случая на коронавирусна зараза, а съвсем 147 хиляди души са починали.
" Ние организираме доста повече проби от всяка друга страна в света, повече от 55 милиона проби ", написа американският президент.
Тръмп за следващ път разкритикува Си Ен Ен за предубедеността в отразяването на обстановката с ковид в страната, както и дейностите на администрацията, ориентирани към битка с пандемията. " Фалшивият ефирен кореспондент на CNN споделя, че би трябвало да вършим повече проби. Но даже и да създадем 100 пъти повече, те биха споделили, че към момента не е задоволително. Те са изцяло дискредитирани, те просто желаят сънливия Джо (Джоузеф Байдън) да завоюва [президентските избори] през ноември! " добави Тръмп.
Избухване на заболяването, породено от новия ковид, беше записано в края на 2019 година в Централен Китай и се популяризира в множеството страни . На 11 март Световната здравна организация го призна за пандемия. Според университета Джон Хопкинс, който пресмята въз основа на информация от федералните и локалните управляващи, в Съединени американски щати са регистрирани повече от 4,22 милиона случая на коронавирусна зараза, а съвсем 147 хиляди души са починали.
Източник: news.bg
КОМЕНТАРИ




