Над 10 дена собствениците търсеха под дърво и камък малкия

...
Над 10 дена собствениците търсеха под дърво и камък малкия
Коментари Харесай

Щастлива развръзка: Кученцето Кари отново е при семейството си

Над 10 дни притежателите търсеха къде ли не дребния си любим

Историята с кученцето Кари стигна до най-щастливата развръзка. След близо 10 дни в неопределеност животинката бе открита и върната на притежателите. Радостната вест обиколи бързо обществените мрежи, където хиляди бургазлии се бяха обединили, с цел да намерят симпатичното куче-беглец. 

Оказа се, че нощес Кари е била видяна в региона на кръговото на КАТ, с посока пътя за кв. Долно Езерово. Животното влезнало в полезрението на таксиметров водач, който незабавно го разпознал и спрял колата, с цел да го прибере. След което се свързал със собственичката София Даракчиева, с цел да й заяви вестта.

Флагман.бг беседва преди минути със София, която  посочи, че все още не са разговаряли с таксиметровия водач по отношение на паричната премия, която беше оповестена за намирането на Кари. Предстои кученцето да посети ветеринар, защото над седмица четириногото е обикаляло гладно студените улици в града. 



" Кари е доста щастлива, усеща се добре, всички в фамилията доста се радваме. Не можем да повярваме на това знамение, че Кари се завърна при нас. Благодарната съм, че към момента има положителни хора ", споделя Даракчиева.

" Искам да благодаря на всички, които се включиха в акцията. Пожелавам им да не стопират да вършат положително. Общите им старания ми върнаха вярата в хората. Толкова доста бургазлии се сплотиха за идеята. Просто нямам думи. Благодаря им ", сподели разчувствана София Даракчиева.
 Малката Кари към този момент е в прегръдките на фамилията си.
 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР