На Валери Божинов хич не му върви на старта В

...

Божинов преживя нов срам с Лозана

На Валери Божинов никак не му върви на старта В Лозана. Тимът му позволи нова загуба в шампионата на Швейцария.

В мач от 4-ия кръг Лозана падна 2:3 от Лугано вкъщи. Блъгарският нападател влезе като запаса в 69-ата минута на мястото на Марко Дели.

Гостите откриха посредством  Юнес Бну Марзук в 12-ата минута, само че Бенджамин Кололи изравни в 17-ата. Стив Рулие в 52-ата минута още веднъж изведе Лугано напред, само че 8 минути преди края Федерико Марджота изравни. В 85-ата минута Давиде Мариани означи победното попадение за гостуващия тим.

Така Лозана продължава да няма победа на сметката си от началото на сезона и с 1 извоювана точка се намира на предпоследната 9-та позиция в класирането.

Божинов дойде в следващия си тим, откакто не остана удовлетворен от изискванията в Китай. Не заплатата, която беше отлична, само че всичко останало, не се хареса на Валери.
Източник: offnews.bg