На уникален мач станаха свидетели футболните фенове в Арнежнита. Расинг

...

Лудост в Аржентина: 10 червени картона между Расинг и Бока!

На неповторим мач станаха очевидци футболните почитатели в Арнежнита. Расинг завоюва Суперкупата в мач против Бока Хуниорс, който ще остане в историята с цели 10 червени картона.

В основен воин се трансформира реферът Факундо Тейо, който изгони 7 играча на Бока и трима на Расинг, а срещата бе прекъсната с 118-ата минута, когато Бока остана с непълен брой футболисти. Резултатът бе 2:1 за Расинг.

В постоянното време двата тима си вкараха по един гол, като Норберто Бриаско означи за 1:0 за Бока, а Матиас Рохас изравни.

Шоуто стартира в 90-ата минута, когато Себастиан Вия от Бока и Йохан Карбонеро от Расинг се сбиха и получиха по един червен картон.

Бока остана с 9 индивида в 100-ата минута, когато Варела направи жестоко нарушаване и получи втори жълт картон.

Вулканът изригна в 118-ата минута, когато Карлос Алкарас означи втори гол и Расинг поведе.

Първо бе изпъден голмайстора за прочувствения празник след гола. После последваха конфликти сред двата тима, а реферът преференциални четирима от Бока – Франк Фабра, Диего Гонзалес, Дарио Бенедето и Луис Андикула.

Червени картони получиха и намиращият се на аварийна пейка Карлос Самбрано. Треньорът Уго Ибра също бе изпъден. Катриел Кабейос от Расинг също взе участие в конфликтите и видя аления картон.
Източник: lupa.bg