На цели 6 гола между Тотнъм и Пари Сен Жермен

...

Голово шоу осигури победата на "Тотнъм" над "Пари Сен Жермен"

На цели 6 гола сред " Тотнъм " и " Пари Сен Жермен " станаха очевидци феновете по трибуните на " Кемпинг Уърлд Стейдиъм " в Орландо, Флорида. Краен победител в срещата от " Интернешънъл чемпиънс къп " стана британският отбор, който се наложи с 4:2.

Длъжник на парижани пък стана вратарят Кевин Трап. Две от основните попадения паднаха след негови неточности, а при започване на второто полувреме той си изкара червен картон и остави ПСЖ с човек по-малко.

Резултатът откри Едисон Кавани от ПСЖ в 6-ата минута. " Тотнъм " обаче бързо стигна до поврат. Кристиан Ериксен съумя да прати топката във вратата на Трап с шут от 25 метра, а в 18-ата минута стражът почисти нескопосано топката, което докара до гол на Ерик Дайър.

Все отново парижани съумяха да се приберат на почивката при еднакъв резултат. Попадението беше дело на Хавиер Пасторе в 36-ата минута.

Трап беше изпъден при започване на втората част, откакто извърши нарушаване против Хари Кейн и получи пряк червен картон.

" Тотнъм " се възползва от численото си предимство на терена, отбелязвайки още два гола. Тоби Алдервейрелд беше прецизен от далечно разстояние в 82-та минута, а Хари Кейн оформи крайното 4:2 от дузпа 2 минути преди края.

Пълен запис на срещата може да гледате по RING от 14:00 ч. през днешния ден.

На 27 юли ПСЖ играе против " Ювентус ". Ден по-рано " Тотнъм " излиза против " Рома ". И двата мача ще може да гледате по RING.
Източник: btvnovinite.bg