На първата сесия на Общинския съвет след ваканцията – председател

...
На първата сесия на Общинския съвет след ваканцията – председател
Коментари Харесай

Борис Бонев от Спаси София към другите партии в СОС: Лицемерието ви е празно като декларациите ви

На първата сесия на Общинския съвет след ваканцията – ръководител на " Спаси София “ – иронизира речите на другите политически групи, като стартира своето изявление с текст, генериран от ChatGPT.

След като изчете речта, основана от изкуствения разсъдък и иронизираща празнословието, което доминираше в изявленията на другите обединения, Бонев се обърна непосредствено към тях с думите: " Сега обаче ще си кажа нещо от сърцето, тъй като истината е, че доста ме дразните. Защото от всичко най-вече ненавиждам лицемерието “, сподели той.

В своето изявление той остро осъди лицемерието на част от политическите групи. Подчерта, че до момента в който някои общински съветници приказват за обществени политики и промени, в това време техните групи саботират отчети и решения, които действително биха подобрили живота на жителите.

" Докато едни дават обещание евтини билети, ние към този момент сме внесли отчет за това и сме свършили цялата работа, до момента в който други приказват за общински жилища, групите им отсрочват разглеждането на подготвена промяна на общинските жилища “, съобщи Бонев.

Лидерът на партията подчертава върху редица оферти на " Спаси София “ – от механически одит на " Топлофикация “, през сливането на транспортните сдружения, до съответни стъпки за промяна в ръководството на общинските услуги - да вземем за пример препоръчаната от него смяна на разпоредбите за платеното паркиране.

Той уточни, че точно неналичието на предпочитание за решение на проблемите и партийните ползи са главната спънка тези значими промени да се осъществят.

" Много сте мощни да четете подготвени изречения пред камерите, само че когато пристигна време за действителна работа, надвиват партийните ви ползи, а не ползата на София “, приключи той.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР