На националите по волейбол при мъжете и жените не са

...
На националите по волейбол при мъжете и жените не са
Коментари Харесай

Националите по волейбол чакат пари от федерацията

На националите по волейбол при мъжете и дамите не са изплатени полагащите им се пари за присъединяване в шампионата Лигата на нациите. 

За това сигнализира пред „ Мач Телеграф “ членът на УС Иван Сеферинов. 

На всеки състезател се поставят по 840 $ за победа и по 480 при загуба. 
 Иван Сеферинов напусна УС на БФ Волейбол Иван Сеферинов напусна УС на БФ Волейбол
Парите са постъпили на сметката на БФВ, само че не са били разпределени. 

С това Сеферинов си изяснява нежеланието на част от опитните волейболисти да играят за националните ни тимове. 

По думите му финансовото положение на БФВ не е положително. 

„ Любо Ганев пристигна с огромни обещания, само че обстоятелствата са, че не е намерил нито един спонсор. Настоящите контракти са подписани от предходното управление. Петър Кънев даде 80 000 $, само че единствено половината отидоха в клубовете, а другите останаха в БФВ. Дадоха зала „ Христо Ботев “ на волейбола, а вместо за тренировки и мачове оборудването се употребява за фензони и концерти, до момента в който тимове от София са принудени да играят в Драгоман (б.р. става въпрос за дамския Хектор). Национални гарнитури при подрастващите упражняват в залата на Левски против възнаграждение, а не в „ Христо Ботев “, сподели още Сеферинов пред „ Мач Телеграф “ , който разгласи, че към този момент няма да взе участие в съвещанията на Управителния съвет.

Гледай волейбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Шампионската лига за мъже и дами и Световното клубно състезание за дами, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР