На мен съвестта ми е чиста! Това написа във Фейсбук

...
На мен съвестта ми е чиста! Това написа във Фейсбук
Коментари Харесай

Полицайката, помогнала на Георги Семерджиев: Съвестта ми е чиста

" На мен съвестта ми е чиста! " Това написа във " Facebook " полицайката Симона Радева.

Вчера вътрешният министър Бойко Рашков удостовери, че точно тя е съдействала на Георги Семерджиев да се укрие след злополуката на бул. " Черни връх " в София, при която починаха две млади дами.

Ето какво написа Радева в обществените мрежи:

" Надявам се в най-скоро време истината да излезне нескрито! След което всички да си сърбате попарата от написаното по мой адрес, без даже да сте осведомени и да сте видяли нещо с очите си! Както и тези със заканите към мен за живота и здравето ми, ще си понесете следствията! Никой от вас не е арбитър, с цел да съди, още повече, когато не е видял и не знае какво се е случило! Бъдете живи и здрави всички " злобни човечета " и се разсъните малко, абстрахирайки се от публикации, които всеки един може да напише и да раздухва! Спете спокойни вие и нека вашата съвест и чиста, когато заплашвате и се заканвате да отнемате нечии живот поради клюки! На мен съвестта ми е чиста! "
Вчера Симона Радева бе наложително отведена в столичното разследване на разпит, откакто в началото отказала да се яви. Според нейната версия за вечерта на злополуката служители на реда от 4-то РПУ са занесли на Георги Семерджиев стълба, с цел да се прибере в жилището си.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР