На мен ми се струва, че до този момент службите

...
На мен ми се струва, че до този момент службите
Коментари Харесай

Бойко Рашков подозира чадър над Нотариуса и от МВР, и от прокуратурата

„ На мен ми се коства, че до този миг службите на Министерство на вътрешните работи въобще не са работили по Божанов. Оттук всеки рационален човек може да намерения дали той не е бил с чадър от органите на Министерство на вътрешните работи , с чадър от органите на прокуратурата, с цел да може да прави такава незаконна активност пред очите на голям брой български жители “.

Аудиофайлът е и едно от доказателствата по делото за опасност против арбитър Цариградска

Това сподели в изявление за bTV някогашният вътрешен министър, а в този момент народен представител от ПП-ДБ Бойко Рашков по отношение на показно убития Мартин Божанов-Нотариуса .

Според него парламентарната комисия, основана да ревизира обстоятелствата и събитията по случая „ Нотариуса “, би трябвало да се занимава и с „ активността на различен сходен престъпен детайл – Петьо Петров, с прякор Еврото “.

„ И единият, и другият са били свързани с елементарни прокурори, със чиновници на Министерство на вътрешните работи, а по този начин също и с хора от върховете на прокуратурата “, разяснява Рашков.

Той подсети и за информацията, че в един интервал от време Божанов е бил в близки връзки със брачната половинка на Петьо Петров-Еврото.

Каква е връзката сред „ Секретен сътрудник клуб “ на Мартин Божанов и кръга „ Осемте джуджета “?

„ В медийното пространство бяха оповестени фотоси на едно доста другарска ръкостискане на Сарафов (и.д основен прокурор Борислав Сарафов) с Пепи Еврото. Освен това брачната половинка Петьо Петров-Еврото свидетелства по наказателното произвеждане в Районната прокуратура за това, че заведението на Еврото, известно като „ Осемте джуджета “ е било посещавано от доста прокурори и съдии, в това число и от най-високите управителни равнища на българската прокуратура “, напомни още депутатът от ПП-ДБ.

Вижте мненията на публицистите Силвия Великова и Анна Заркова

Относно това дали Мартин Божанов е бил помощник на Министерство на вътрешните работи Рашков разяснява, че това може да се разбере, в случай че Народното събрание попита вътрешния министър.

Гледайте цялото изявление във видеото!

Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР