Деси Цонева игра мръсно като за последно в Моята кухня е номер едно“
На крачка от огромния край Деси Цонева очевидно реши, че в „ Моята кухня е номер едно “ към този момент няма място за спортсменски жестове, видя Lupa.bg. В напрегнатата борба дъщерята на Димитър Цонев предприе ход, който съществено ядоса съперниците и провокира нова вълна от мнения в кухнята и измежду потребителите на Войо, които към този момент гледаха трагичната развръзка. В разгара на задачата Деси открадна основна съставна част на Антон и Цветан и по този начин двамата останаха без еднакъв късмет да изпълнят рецептата си по заданието.
„ Защо ли не съм изумен? Деси, в случай че не прецака някого, да го дръпне надолу по стълбите, а тя да се качи нагоре... “, разяснява Мартин, който дружно с Андония наблюдаваше готвенето в профил. С типично възприятие за комизъм Антон също не пропусна да се пошегува със обстановката, в която Цонева отмъкна крема сиренето на двамата другари: „ 33-та минута, центриране от корнер и Деси Цонева бележи гол! “.
Участниците трябваше да преминат през една от най-трудните задания досега – подготвяне на френско меню в границите на едвам 75 минути. Още първоначално началник Владимир Тодоров предизвести, че усмивките в кухнята доста бързо ще изчезнат. „ Видимо изглеждате доста удовлетворени. Ще плачете всички! “, подмятна с иронична усмивка готвачът, а думите му се оказаха оракулски. Сложните техники, напрегнатото движение и високите условия объркаха съвсем всички двойки, а за една от тях се оказаха съдбовни.
Още по време на готвенето си пролича, че Деси и Мариана не съумяват да намерят темп във френското меню. Цонева не спираше нервно да повтаря: „ На елиминация сме, на елиминация сме “, а напрежението ѝ стартира да заразява и майка ѝ. В един миг Мариана даже я дефинира като „ черна станция “ поради непрекъснатия поток от рецензии, напрежение и мрачни прогнози, които излизаха от нея по време на готвенето.
В последна сметка Антон и Цветан получиха опция за реванш и използваха шанса си по най-хубавия метод. Приятелите победиха в елиминацията и изхвърлиха Деси и Мариана от конкуренцията за огромната премия.
Още от появяването си в шоуто дъщерята на Димитър Цонев сподели, че е виртуоз в предизвикването на спорове и словесни престрелки. Споровете с разбиранията на веганките Кристина и Стефани, рецензиите към арменските вечери на Лариса и Наира и фанатичните ѝ съмнения, че останалите участници са в скришен скрит план, последователно я трансфораха в една от най-поляризиращите фигури в сезона. Въпреки това феновете разясняват, че Деси носи характерна сила, огромна доза развлечение и присъщ хъс, без които кухнята щеше да бъде надалеч по-тиха.
Така след седмици на кавги, остри реплики и безредни вечери Деси и Мариана Цоневи напущат „ Моята кухня е номер едно “ на крачка от огромния край. И въпреки без 75 000 евро, Деси сигурно си потегля като един от най-запомнящите се облици в сезона.
„ Защо ли не съм изумен? Деси, в случай че не прецака някого, да го дръпне надолу по стълбите, а тя да се качи нагоре... “, разяснява Мартин, който дружно с Андония наблюдаваше готвенето в профил. С типично възприятие за комизъм Антон също не пропусна да се пошегува със обстановката, в която Цонева отмъкна крема сиренето на двамата другари: „ 33-та минута, центриране от корнер и Деси Цонева бележи гол! “.
Участниците трябваше да преминат през една от най-трудните задания досега – подготвяне на френско меню в границите на едвам 75 минути. Още първоначално началник Владимир Тодоров предизвести, че усмивките в кухнята доста бързо ще изчезнат. „ Видимо изглеждате доста удовлетворени. Ще плачете всички! “, подмятна с иронична усмивка готвачът, а думите му се оказаха оракулски. Сложните техники, напрегнатото движение и високите условия объркаха съвсем всички двойки, а за една от тях се оказаха съдбовни.
Още по време на готвенето си пролича, че Деси и Мариана не съумяват да намерят темп във френското меню. Цонева не спираше нервно да повтаря: „ На елиминация сме, на елиминация сме “, а напрежението ѝ стартира да заразява и майка ѝ. В един миг Мариана даже я дефинира като „ черна станция “ поради непрекъснатия поток от рецензии, напрежение и мрачни прогнози, които излизаха от нея по време на готвенето.
В последна сметка Антон и Цветан получиха опция за реванш и използваха шанса си по най-хубавия метод. Приятелите победиха в елиминацията и изхвърлиха Деси и Мариана от конкуренцията за огромната премия.
Още от появяването си в шоуто дъщерята на Димитър Цонев сподели, че е виртуоз в предизвикването на спорове и словесни престрелки. Споровете с разбиранията на веганките Кристина и Стефани, рецензиите към арменските вечери на Лариса и Наира и фанатичните ѝ съмнения, че останалите участници са в скришен скрит план, последователно я трансфораха в една от най-поляризиращите фигури в сезона. Въпреки това феновете разясняват, че Деси носи характерна сила, огромна доза развлечение и присъщ хъс, без които кухнята щеше да бъде надалеч по-тиха.
Така след седмици на кавги, остри реплики и безредни вечери Деси и Мариана Цоневи напущат „ Моята кухня е номер едно “ на крачка от огромния край. И въпреки без 75 000 евро, Деси сигурно си потегля като един от най-запомнящите се облици в сезона.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




