На кафе“ стартира от този понеделник – 10.09.2018 от 9:30

...
На кафе“ стартира от този понеделник – 10.09.2018 от 9:30
Коментари Харесай

Какво Се Случва! Спират Едно От Най-Популярните Предавания По Нова Телевизия!

„ На кафе “ започва от този понеделник – 10.09.2018 от 9:30 с доста промени. На Гала ще оказват помощ Ева Веселинова и Деси Цонева. Предаването е с напълно актуализирано студио и с изцяло нова идея, в която акцент ще са най-известните персони в България и света. Продуцентите дават обещание утринните часове по Нова тв да са зона на позитивни страсти, а учредената цел на предаването ще е заниманието на феновете, пишат от nova.bg.

Позитивното въодушевление ще допълват живите репортажи от разнообразни точки на страната и атрактивни нови лица, които ще разискват тематиките на деня с усмивка и без да прекрачват границите на положителния усет. От пуснатата реклма се вижда, че измежду новите лица на „ На кафе “ ще са Кристина Патрашкова и Юлиян Константинов.

„ Само още ден до старта. Чакаме ви пред тв приемника в понеделник – 10.09.18, 9:30 ч., Нова “, пишат от екипа на „ На кафе “ в Инстаграм и подканят почитателите да не пропущат първия епизод от утринното предаване.

Въпреки всички спекулации и клюки водеща на „ На кафе “ си остава Гала, която ще има звездни помощници, а нейният обичан в живота и асистент на екран – Стефан, влиза във „ ВИП Брадър “ или най-малко по този начин се приказва.

Това ли е същинската причина Стефан да не е част от екипа „ На кафе “? Влиза ли той в действителност в риалити формата „ ВИП Брадър “, който стартира на следващия ден, следва да забележим.
Източник: bradva.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР