На хоризонта май се появява нова светска двойка. Става дума

...
На хоризонта май се появява нова светска двойка. Става дума
Коментари Харесай

Сидни Суийни и Том Брейди - новата светска двойка

На хоризонта май се появява нова световна двойка. Става дума за Том Брейди и Сидни Суийни, написа teenproblem.net.

Бившият състезател на американски футбол и актрисата се срещнаха инцидентно на сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес във Венеция, която се организира в края на юни.

Според източници, 47-годишният Том и 27-годишната Сидни са танцували дружно до към 2 ч. през нощта.

От " TMZ " пишат, че звездите са били видяни да си приказват в хотелски бар във Венеция. Казва се още, че Суийни била измежду най-търсените на сватбата. И Брейди съумял да направи по този начин, че да получи време с нея.

" Тя беше най-търсеният човек, към който да си, на сватбата на Безос. Всеки желае да приказва с нея и всеки мъж, който беше към нея, говореше за това какъв брой зашеметяваща е тя в действителния живот ", твърди източник на " Daily Mail ".

Сидни и Том имат 20 години разлика, само че някои почитатели пишат, че двамата наподобяват сладки дружно.

Актрисата скоро завърши с много сериозна връзка.

Тя стартира сантименталните си връзки с филмовия продуцент Джонатан Давино през 2018 година, а през 2022 година се сгодиха.

Сватбата им трябваше да е тази пролет, само че вместо това - стана ясно, че са се разделили.

Явно Суийни била претрупана от планирането на сватбата.

" Тя е тъкмо там, където желае да бъде. Повечето хора биха се почувствали пренатоварени от нейния работен график тази година, само че не и Сид. Тя желае единствено да работи в този момент и е доста разчувствана за всичките си планове. Това, което я караше да се усеща пренатоварена, беше връзката ѝ и сватбата ѝ... Тя не е подготвена да се задоми. Те се задържаха толкоз дълго дружно, единствено тъй като ѝ беше мъчно да скъса с това. Те не се разделиха, тъй като няма обич. Те се разделиха, тъй като тя желае да се концентрира над кариерата си в този момент ", издаде източник на " People " преди време.

Том Брейди пък беше женен за Жизел Бюндхен от 2009 година до 2022 година Двамата имат 2 деца.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР