НА БОРДА НА ПАПСКИЯ САМОЛЕТ (AP) — Папа Лъв XIV

...
НА БОРДА НА ПАПСКИЯ САМОЛЕТ (AP) — Папа Лъв XIV
Коментари Харесай

Папа Лъв XIV казва, че „изобщо не е в мой интерес“ да обсъждам Тръмп, но ще продължи да проповядва мир

НА БОРДА НА ПАПСКИЯ САМОЛЕТ (AP) — Папа Лъв XIV сподели в събота, че „ въобще не е в мой интерес “ да разисквам президента на Съединени американски щати Доналд Тръмп за войната в Иран, само че че ще продължи да проповядва евангелското обръщение за мир.

Лео приказва с кореспонденти на борда на папския аероплан, който летеше от Камерун до Ангола.

Той се обърна към спираловидната сага с рецензиите на Тръмп към посланието му за мир, които преобладаваха в заглавията на новините тази седмица. Но американският папа също се опита да обясни нещата, настоявайки, че проповядването му не е ориентирано към Тръмп, а отразява по-широкото евангелско обръщение за мир.

„ Има избран роман, който не е прецизен във всички свои аспекти, само че заради политическата обстановка, основана, когато в първия ден от пътуването президентът на Съединените щати направи някои мнения за мен “, сподели той.

„ Голяма част от написаното от този момент е повече коментар върху коментар, пробвайки се да пояснява казаното. “

Тръмп насочи рецензиите в своята...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР