В Дупница и в Скопие: Таекуондистите на Разлог Чо Елит печелят безапелационнно медали и купи
На 9 май в Дупница се организира второто издание на Phoenix Open в дисциплинираност спаринг.
Таекуондистите на Чо Елит завоюваха купата за първо място при децата в клас А (където ударите в главата са разрешени), а за този триумф способства представянето на игралното поле на златните ни медалисти:
Петя Попова (21кг. – 7г.) – една победа,
Павел Татарски (25кг – 8г.) – три победи,
Рая Иванова (29кг. – 9г.) – две победи
Костадин Стипцов (23кг. – 9г.) – две победи
Костадин Велев (33кг – 10г.) – една победа
Мартин Бергов (9г.)и Стилиян Цуцуманов (9г.) се състезаваха в една и съща категория до 29кг, само че и двамата не съумяха да преодолеят противниците си и завоюваха бронзови оценки.
Двамата най-малки състезатели в клас Б (където ударите в главата са забранени) също се показаха чудесно като завоюваха златни медали.
Радослав Аликов (6г. +24кг.) – две победи,
Асен Цуцуманов (5г. до 24кг) – две победи.
Със сребро се отличи Ива Стипцова (5г. до 24кг)
Бронз след една извоювана среща завоюваха:
Иван Бонков (9г. до 21кг,
Борис Борисов (9г. – до 29кг.),
Йоан Киров (9г. до 36кг.) и
Елена Кьосева (7г.до 20кг).
Общият брой извоювани медали е
от
състезатели на клуба.
В проявата се включиха 33 клуба с над 550 състезатели от 7 страни: Кипър, Гърция, Сърбия, Украйна, Румъния, Литва и България.
Междувременно в нашата западна съседка – Северна Македония се организира следващо издание на Butel Open в Скопие.
Участие там взеха нашите елитни състезатели Георги Попов (13г.до 41кг) и Никола Шопов (16г.до 51кг.) като и двамата завоюваха златни медали след две извоювани срещи в клас А.
В проявата се включиха към 300 състезатели от Република Северна Македония, като нашите участници бяха единствените българи.
Браво, бойци на Чо Елит Разлог!
Гордеем се с вас!
Таекуондистите на Чо Елит завоюваха купата за първо място при децата в клас А (където ударите в главата са разрешени), а за този триумф способства представянето на игралното поле на златните ни медалисти:
Петя Попова (21кг. – 7г.) – една победа,
Павел Татарски (25кг – 8г.) – три победи,
Рая Иванова (29кг. – 9г.) – две победи
Костадин Стипцов (23кг. – 9г.) – две победи
Костадин Велев (33кг – 10г.) – една победа
Мартин Бергов (9г.)и Стилиян Цуцуманов (9г.) се състезаваха в една и съща категория до 29кг, само че и двамата не съумяха да преодолеят противниците си и завоюваха бронзови оценки.
Двамата най-малки състезатели в клас Б (където ударите в главата са забранени) също се показаха чудесно като завоюваха златни медали.
Радослав Аликов (6г. +24кг.) – две победи,
Асен Цуцуманов (5г. до 24кг) – две победи.
Със сребро се отличи Ива Стипцова (5г. до 24кг)
Бронз след една извоювана среща завоюваха:
Иван Бонков (9г. до 21кг,
Борис Борисов (9г. – до 29кг.),
Йоан Киров (9г. до 36кг.) и
Елена Кьосева (7г.до 20кг).
Общият брой извоювани медали е
от
състезатели на клуба.
В проявата се включиха 33 клуба с над 550 състезатели от 7 страни: Кипър, Гърция, Сърбия, Украйна, Румъния, Литва и България.
Междувременно в нашата западна съседка – Северна Македония се организира следващо издание на Butel Open в Скопие.
Участие там взеха нашите елитни състезатели Георги Попов (13г.до 41кг) и Никола Шопов (16г.до 51кг.) като и двамата завоюваха златни медали след две извоювани срещи в клас А.
В проявата се включиха към 300 състезатели от Република Северна Македония, като нашите участници бяха единствените българи.
Браво, бойци на Чо Елит Разлог!
Гордеем се с вас!
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




