На 8 юли очаквам да получим категорично Да“ за присъединяването

...
На 8 юли очаквам да получим категорично Да“ за присъединяването
Коментари Харесай

Вицепремиерът Зафиров гарантира, че няма да има спекула след еврото

„ На 8 юли чакам да получим изрично „ Да “ за присъединението ни към еврозоната “. Това сподели в Разград вицепремиерът Атанас Зафиров, предава БГНЕС. 

Вицепремиерът Зафиров уточни, че страната е дебитор на хората, които сега демонстрират своя боязън от тези процеси. „ Трябваше да се разсеят тези страхове като се обяснят изгодите в региона на стопанската система, обществената сфера от участието ни в еврозоната “, добави той.  

Според него, би трябвало една по-активна акция, която да даде гаранции че няма да има далавера и повишение на цените. „ От една страна ограниченията са законодателни, а от друга регулаторни. Първите стъпки са безапелационни в това отношение, че няма да се допусне деформиране на пазара “, сподели още Зафиров. 

Той даде и позитивна оценка за присъединяване на Българска социалистическа партия във властта. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР